1. Ekle
  1. Dosyaları yükleyin ve siparişin açıklamasını girin
  2. Kişisel verilerin Sitenin Kullanım Koşullarına uygun olarak işlenmesini kabul ediyorum.

Kullanım Şartları

Üye Hesabı

sosyagraf.com'da "Üye Kayıt Formu" doldurarak üye kendi adına hesap açabilir. Üyelik onaylandıktan sonra (sonlandırılıncaya kadar), Üye bu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, sosyagraf.com'a görüntü yüklenebilir, veya üye adına yüklenmesi için (buna ait ek şartlara uymak koşulu ile) e-posta ile gönderebilir, sosyagraf.com tarafından sağlanan Hizmetlerden (bu görüntülerin baskı siparişini vermek gibi) istifade edebilir. Üyelik için sosyagraf.com'a, e-posta adresi bildirilmek zorundadır. E-posta adresi, sosyagraf.com'a daha sonraki girişlerde Üyenin tanınması için yardımcı olacaktır.

Geçerli olmayan veya başkasına ait bir e-posta adresi kullanılarak Üye kaydı yapılması halinde, sosyagraf.com Üyenin hesabını bildirim yapmadan iptal etme yetkisine sahiptir. Üye tarafından siteye yüklenmiş veya e-posta yolu ile sosyagraf.com'un Üye adına yüklenmesi için gönderilmiş olan fotoğraflara ulaşabilmek için Üye kendine bir şifre belirlemelidir. sosyagraf.com'da üye hesabı açmak ücretsizdir.

sosyagraf.com tarafından sağlanan diğer hizmetlerden yararlanmak ücrete tabidir. Ücretler bir hizmetten faydalanmak istenildiğinde üyeye bildirilecektir. Bu Hizmetler için bir sipariş verildiğinde (baskı Hizmetleri de dahil) ödeme kredi kartı ile yapılırsa, Üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen Hizmetlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır.
Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı numarası kullandığı tespit edilirse, sosyagraf.com'un, üyenin hesabını kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır.

Görüntüler

Üye dijital görüntülerini sosyagraf.com'a kendi yükleyebilir ya da sosyagraf.com yüklemesi için e-posta ile göderebilir. sosyagraf.com'a yüklenen fotoğraflar JPEG formatında olmak zorundadır. sosyagraf.com'a Üye tarafından yüklenen ya da Üye adına sosyagraf.com'un yüklediği fotoğrafları, bir albüm halinde (burada belirtilen şartların sağlanması koşulu ile), Üye e-posta adresini ve şifresini girerek görebilecektir.

sosyagraf.com'a yüklediği fotoğraflarını ya da Üye adına sosyagraf.com tarafından yüklenen fotoğrafları Üye dilediği zaman silebilir.

İnternet sitesinin işleyişi

sosyagraf.com'un formatı, içeriği, ürünleri ya da sunulan hizmetleri her zaman değişebilir.
sosyagraf.com'un işleyişi, ürünleri ya da sunulan Hizmetleri; bakım, yenileme ya da diğer nedenlerden dolayı ertelenebilir ya da sonlandırılabilir. Bu işlemler Üyeye bildirilmeden ve herhangi bir zamanda gerçekleştirilebiliriz.

sosyagraf.com'da varolan, Üyeye ait bütün bilgilerin yedeğinin alınması önerilmektedir. Yüklenen ya da e-posta yolu ile gönderilen fotoğrafların yedeğini almak Üyenin karar vereceği bir konudur. Fotoğrafların yedeklerinin alınmamasından, kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden sosyagraf.com sorumlu tutulamaz.

Verilerin korunması

sosyagraf.com'da varolan Üyenin kişisel bilgileri sadece kullanım şartları dahilinde kullanılabilir. Üye, kullanım şartlarını işleme devam etmeden önce dikkatle okumalıdır. Üye, kişisel bilgilerinin yer aldığı formu doldurarak, kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş olur.

Hizmetler/Ürünler

Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, sosyagraf.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş olarak geçerli olmayacaktır. Üyenin siparişlerini kabul etme karar yetkisi sosyagraf.com'undur. sosyagraf.com taahhüt ettiği Hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, sosyagraf.com'da belirtilmiş olan fotoğraf baskı ürünlerinde değişiklik yapabilir. Bedava baskılar, sosyagraf.com'un belirlemiş olduğu kampanyalar dahilinde promosyon olarak sunulur. Kampanya dahilinde olan bedava baskıların boyutu 10x15 cm'dir ve internet üzerinden verilen siparişlerde kullanılabilir. Paketleme ve teslimat tutarı bedava baskılar için geçerlidir.

sosyagraf.com kampanyaların parçası olarak belirli dönemlerde bültenler yayınlayabilir ve bu bültenler, bedava baskı ya da indirim içerikli olabilir. Üye indirim ya da bedava baskılardan, ancak internet üzerinden verdiği siparişlerde yararlanabilir ve bir siparişte bir indirim ya da promosyon kullanabilir. Mümkün olan en kısa zamanda bütün yazışmalara hemen cevap verilecektir. Bu yazışmalar e-posta yolu ile olacaktır.

Üyelik iptal işlemleri

Üyelik iptal işlemi için sosyagraf.com'a e-posta ya da telefon yolu ile ulaşılarak yapılır. Üye iptali işlemi sırasında iptalini istediği hesabın Üyeye ait olduğunu gösteren kanıtlar sağlamalıdır. Talep, sosyagraf.com'a ulaştıktan sonra en kısa zamanda Üyelik iptal işlemleri yapılacaktır.
Beyan etme zorunluluğu olmadan, sosyagraf.com Üyelik iptal edebilir. Üyelik iptalinden sonra, Üyenin bilgileri sistemden silinecek ve şifresi ile siteye giriş yetkisi iptal edilecektir.

Sorular ve Şikayetler

Üyenin şikayet ve talepleri, fatura tarihinden itibaren 28 gün içerisinde ve siparişin teslimatında gecikme olduğu zaman makul bir zaman aralığında sosyagraf.com'a bildirilmelidir. Üye soru ve şikayetleri için önce sosyagraf.com'a ulaşmalıdır.

Hızlı sipariş